O nás

Společnost T-Lab s.r.o. byla založena v roce 1994 jako dovozní a obchodní subjekt. Vznik iniciovali partneři, kteří již od roku 1991 dováželi na český trh legendární přípravek WD-40, dnes široce používaný a uznávaný jak ve spotřební tak v průmyslové oblasti. V roce 2002 jsme začali dovážet do ČR americké emulze od výrobce Master Chemical a v dnešní době jsme schopni pojmout téměř celé olejové hospodářství našich zákazníků.

Rokem 2009, E-shop www.prumyslovamaziva.cz nabídl široké veřejnosti možnost objednání našeho sortimentu z pohodlí domova, či kanceláře. Po několikaleté zkušenosti, jsme v roce 2018 začali dovážet a nabízet odsavač olejové a emuzní mlhy do obráběcích strojů MIST CLEANER. Pro tyto účely byla spuštěna informační stránka www.cncodsavani.cz.

Vzhledem k častým dotazům našich zákazníků, jsme také rozšířili portfólio nabídky na samotné čištění kapalin strojů

Naše hlavní zaměření je obchod, dovoz a vývoz s důrazem na kvalitu nabízených prostředků.

Náš tým je v každodenním styku s uživateli v průmyslovém odvětví a s téměř 25 lety praktických zkušenostech má rozsáhlé znalosti o způsobech řešení nejrůznějších technologických problémů. Díky blízkému kontaktu se zákazníky a odbornému servisu, se nám daří získávat čím dál více stálých a spokojených zákazníků.

Naším cílem je dosáhnout co možná největší spokojenosti u svých zákazníků, dokázat řešit široké spektrum problémů v našem oboru a být silným a spolehlivým partnerem pro nové zákazníky.